wtorek, 4 czerwca 2013

Fibi

Fibi to taka mała nadrzewna strażniczka, który uwielbia gąsienice i motylki.   Pociesza je gdy są smutne, opiekuje się nimi gdy chorują .  Wie wszystko o każdej gąsieniczce, która pojawi się na jej terenie.  Potrafi  określić  jej gatunek i opowiedzieć w co się przeobrazi.  Często odwiedzają ją też zwierzaki, które chciałyby dowiedzieć się  czegoś o życiu motyli i gąsienic. Ona wtedy siada wygodnie na listku i opowiada z zadowoleniem.   Pewnego dnia Fibi znalazła małą bezbronną gąsieniczkę, o której o dziwo nic nie wiedziała, dlatego postanowiła, że umieści ją u siebie w kieszonce i będzie obserwować.  Wyniki jej obserwacji pewno poznamy niedługo :)6 komentarze:

A pisze...

bardzo szlachetne stworzenie jest z tej Fibi :))
i będę czekała na przepoczwarzenie małej gąsieniczki!

dorcia pisze...

Witam
Przyleciałam Do Ciebie od Didre bo urzekła mnie ta piękna Pani Jeżynkowa i odkryłam bajkowy świat pełen cudownych czarodziejskich stworków, do których aż śmieje się buzia :-)))
Fibi sesję zdjęciową ma wspaniałą .
pozdrawiam
dorcia
ps; mam nadzieję,ze pozwolisz bym się u Ciebie zadomowiła :-D

AnitaM pisze...

Ale kamuflaż wśród tej zieleni:)nie szkodzi i tak widać jaka jest piękna:) jakbym była małą dziewczynką chciałabym mieć właśnie takie zabawki jak Fibi:)

fabryka-oczek pisze...

Dobry duszek z tej naszej Fibi :)
A co do gąsieniczki, to też czekamy na rozwój sytuacji :)
Pozdrawiam
Gosia

fabryka-oczek pisze...

Witam Cię serdecznie i zapraszam do zwiedzania naszego szydełkowego świata :) Mam nadzieję, że nie będziesz się tu nudzić.
Pozdrawiam
Gosia

fabryka-oczek pisze...

Ale miłe słowa, bardzo dziękuję :)
Pozdrawiam
Gosia

Prześlij komentarz