sobota, 1 grudnia 2012

Uwaga! Candy! Kot Boluś

Ten jegomość na zdjęciu,  to  kotek Bolo.  Uwielbia niespodzianki  i  podróże.  Lubi  być przytulany,  głaskany i kochany. Przyjrzyjcie mu się dokładnie,  bo  w związku  z tym  kotkiem mamy pewne  plany, o których napiszemy trochę później :)
 
 Attention! Candy! Bolo cat! 
 
The fellow in the picture is  a cat called Bolo.  He loves surprises and he enjoys travelling.  He likes to be hugged, stroked and loved. Have a good look at him as we have some plans connected with this cat, which we are going to write about later on  :)

No i doczekaliśmy się - pierwsze  Candy w naszej Fabryce Oczek.

 And we finally have  the first  Candy in our Fabryka Oczek.

Kotek Boluś czeka na adopcję.  Kto zechce wziąć udział w zabawie i przygarnąć Bolusia, proszony jest o uzasadnienie, dlaczego chce go zaadoptować w komentarzach oraz o wystawienie u siebie banerka (kod poniżej). Osoby, które nie prowadzą bloga prosimy o pozostawienie swojego adresu mailowego. Zabawa trwa do 15 grudnia. Spośród uczestników wylosujemy rodzinkę adopcyjną dla Bolusia.  Mamy nadzieję, że święta kotek spędzi już w nowym domu :)
Życzymy miłej zabawy.

 Bolo cat is waiting to be adopted.  If you would like to take part in the game and adopt Bolo,  please justify (in the comments box) why you want to do so and place a banner on your website (see: code below). If you don’t  have a blog, please leave your e-mail address. The game lasts till December 15. We will pick a family for Bolo out of the game participants. We hope that he will spend Christmas at his new home :)
Have a good time!

Code to place a banner on your website:

Kod do wstawienia na stronę:
<div style="text-align: center;"><b>Candy  Fabryka-Oczek.pl</b></div><div style="text-align: center;"><a href="http://fabryka-oczek.blogspot.com/2012/12/bolo.html" target="_blank"><img src="https://lh3.googleusercontent.com/-Km4TEWUBaug/ULm7m9UeOuI/AAAAAAAAA4c/A6XhoKi8_oA/s144/Wystaw%2520III36.jpg" alt="Fabryka-Oczek.pl" title="Fabryka-Oczek.pl" /></a></div><div style="text-align: center;"><i>Tylko do 15 grudnia!</i></div>

19 komentarze:

Blue-Anna pisze...

Bardzo fajny. Lubię kotki a w domu takiego włóczkowego jeszcze nie mamy;)

Agata pisze...

Slicznusi.. ale na pierwszy rzut oka myslalam, ze to maly diabelek :p pozdrawiam cieplutko :-)

Ceramiczny Kamień pisze...

Jaki śliczny kiciuś! Chętnie zaproszę go na święta do mojego domu. Jeszcze niedawno miałam kotkę, która została przyniesiona, kiedy ja się urodziłam i przeżyła z nami prawie 25 lat! Niektórzy nie wierzą, że kot może aż tak długo żyć, ale może :) Teraz szukam jakiegoś kotka, który będzie towarzyszem na kolejne co najmniej 25 lat, ten Twój na pewno spełnia to kryterium! Pozdrawiam :)

Agata pisze...

Ustawiam sie w kolejce po kotka :-) Moj synio (2letni) odkad mu go wczesniej pokazalam, ciagle chodzi i prosi by "bola" jeszcze zobaczyc :-) a potem sie slicznie do niego usmiecha i glaska paluszkiem ekran :p Mysle, ze dobrze by mu bylo u mojego malego milosnika pluszaczkow :-) pozdrawiam cieplutko :-)

Blue-Anna pisze...

Ja wpisywałam się, jak jeszcze info o candy nie było, więc to nie było moje uzasadnienie, jakby co;)

kuningatar pisze...

I would like Bolo cat to come to my house for good! We have a lot in common - I like surprises and travelling too!
I hope you pick me ;-)

Unknown pisze...

:) urocze kocisko :)
ustawiam się w kolejce
pozdrawiam

olllq pisze...

Piękny !
Krążą legendy , jakoby czerwone koty o tym cudnie brzmiącym imieniu - Bolo , były wysłannikami władcy mysich umysłów - Mysiologa .Wywodzą się z rodu miau-chologów , którzy będąc pilnymi uczniami posiedli wiedzę tajemną dzięki której Olllq - owe ludy mogą żyć w zgodzie z mysim narodem , który jak raz olllq-owe piwnice zaatakował i przejął był niemal w całości .... Ratunku ! Kota mi trzeba !

Jadwiga pisze...

Banerek na pasku bocznym tu: http://jadwiga-sercemtworzone.blogspot.com/
Ustawiam się w kolejce za tak cudownym kociakiem- jest super

BABCIA MARYNIA pisze...

Boluś jest przecudny. Wpisuję się do kolejki. Oj byłby przytulany przez dwujkę małych rodziców adopcyjnych.
Pozdrawiam i zapraszam na moje skromne Candy= http://foto-maryni.blogspot.com/

Magdalena pisze...

hej ho!
ustawiam sie w kolejce i ja! adoptuje z otwrtym sercem!!!
pozdrawiam!!!

Amisha pisze...

Kiedy człowiek przez całe niemal życie ma obok siebie stado kotów - w porywie do sztuk 30-stu a nagle przenosi się do bloku, w którym nie ma ani jednego... to jest mu smutno i tęsknym wzrokiem spogląda na takiego ślicznego Bolusia - bo cóż to za życie bez kota na poduszce? Bez kota na parapecie i bez kota na kolanach...?

Kici, kici Boleczku - trzecie piętro, rogowa klatka ;-) Trafisz na pewno!

potwora wózkowa pisze...

z taką rodziną - jestem bez szans!

Amisha pisze...

No, staram się, ale zdecydowanie szanse masz Malinko ;-)

lapappilon pisze...

hello!
I want to play with you...please enter my name....
facebook like: sabo eva
lapappilon@blogspot.com
lapappilon@gmail.com

hugs
Eva from Serbia

Unknown pisze...

Bardzo fajny kotek. Jeszcze nie mam żadnego zwierzątka w domu i bardzo by mi się przydał;)

Jadwiga pisze...

Przyjmę nawet czerwonego kota pod dach swój- taki jest elegancki w tym krawacie ;)

raeszka pisze...

Kotek jest rozkoszny :).

Chętnie go zaadoptuje, będzie mu u nas dobrze :). Mamy już pieska to i kotek by się przydał :). Mam już nawet dla niego miejsce gdzie mógłby sobie spokojnie psocić :).

fabryka-oczek pisze...

Dziękuję wszystkim za ciekawe komentarze i za to, że zechcieli bawić się z nami . Żałuję tylko, że Boluś nie ma rodzeństwa, którym mogłabym obdarować wszystkich, którzy wzięli udział w zabawie :)
Pozdrawiam wszystkich gorąco :)
Gosia

Prześlij komentarz