piątek, 26 października 2012

Testujemy Lilla Lou

Jakiś czas temu zdecydowaliśmy się na przetestowanie książeczek ( szkicowników ) firmy Lilla Lou. Nasza pociecha nie mogła się doczekać przesyłki, więc kiedy listonosz zapukał do drzwi, aż podskakiwała z radości.  Oto co skrywała paczka:

Książeczki przyciągają oko kolorystyką, starannym wykonaniem i pomysłowością. W środku oprócz kolorowych ilustracji, znajdują się kontury postaci bądź twarzy, dla  których dzieci tworzą własne projekty. Mogą tworzyć stroje balowe, wieczorowe , bajkowe, wszystko co im podpowie fantazja. Taka zabawa pobudza dzieci do twórczego myślenia, dzięki niej stają się kreatorkami mody. Nasza Julka szybko połknęła bakcyla tworzenia i zabawy kolorami. Podczas testowania używała kredek akwarelowych i małych dodatków. Zabawa tak ją wciągnęła, że zapomniała o bożym świecie, a my mieliśmy w tym czasie chwilę wytchnienia :)
Sami osądźcie jak jej poszło.Lilla Lou możemy kupić w dziale prasy dla dzieci w sieci Empik, RELAY, IMMEDIO, KOLPORTER, RUCH, FRANPRESS, GARAMOND  oraz w SMYKU lub sklepie Lillalou
http://www.lillalou.pl/sklep/

Polecamy i życzymy twórczej zabawy Waszym pociechom.


2 komentarze:

Ilona Popławska pisze...

tez mamy, ale troche inne zeszyty :) nie długo pewnie opiszemy :)

fabryka-oczek pisze...

Nam trochę zajęło zanim się zebraliśmy , ale już poszło :) Muszę przyznać jednak, że nasza pociecha bawiła się nieźle.

Prześlij komentarz